E-Ticaret

E-ticaret Sitesi Web Tasarım

E-Ticaret Sitesi
E-Ticaret Sitesi

E-ticaret Sitesi Web Tasarım

Webkonsept, işlevselliği geliştirmek, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve satış sonrası fırsatları değerlendirmek için e-ticaret siteleri tasarlar.
Gezinmesi kolay, dönüşüm odaklı siteler tasarlayarak yapıyoruz. Güzel görünen e-ticaret siteleri tasarlıyoruz, çünkü ilk izlenim çok önemlidir.
Ürünlerinizi güzelce sergileyin
Müşterilerinize, ihtiyaç duydukları ürünlere erişmek için kolay bir yol sunarken, sitenizi internetteki en iyi e-ticaret web sitesi haline getirerek markanızı ve dijital varlığınızı geliştiriyoruz. Sektörünüz ne olursa olsun, ekibimiz, müşterilerinizi sayfanızda gezinmelerini sağlayan siteler oluşturmak için web geliştirme deneyimine sahiptir.

Satışlarınızı en üst düzeye çıkarın

Bize iş hedeflerinizi anlatın ve uzmanlarımız, geliştiricilerimiz ve yazarlarımız sitenizi dönüşümler için optimize etsinler. Tasarım psikolojisini, ziyaretçilerinizin hemen alışverişe geçmesini teşvik eden ve bir aciliyet hissi yaratmak için kullanıyoruz.

Aramada sırala ve trafik çek

E-ticaret web geliştirme uzmanlarımız, daha fazla aramada görünen siteleri oluşturuyor ve bu da sitenize daha nitelikli ziyaretçiler yönlendiriyor. Ve alaka düzeyiniz de tıklamaları artıracaktır.

Tüm sistemlerinizi sorunsuz bir şekilde entegre edin
İyi bir e-ticaret web geliştirme, yalnızca iyi tasarımdan daha fazlasını içerir .

Envanter yönetim sisteminizden gönderim sağlayıcınıza ve faturalandırma yazılımınıza kadar, sitenizi işletmenizin ilerlemesini sağlayan araçlarla entegre ederiz.

Duyarlı tasarımla daha fazla mobil müşteriye ulaşın

Web sitesi trafiğinin% 56’sı artık masaüstü değil, mobil cihazlardan geliyor. Telefon veya tabletlerinden kolayca erişemedikleri için müşteri kaybetmeyi bırakın.

Webkonsept, tüm cihazlarda güzel görünen siteler oluşturur. Bu, müşterilerinize istedikleri şeyi verebileceğiniz anlamına gelir: Ellerinin avucunda tatmin edici bir alışveriş deneyimi.

Sitenizi kolaylıkla yönetin, takip edin ve test edin

Sitenizin içerik yönetim sistemini ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz ve e-ticaret sitenizin güvenli bir şekilde kontrolünü ele geçirmenizi sağlıyoruz. Ürün kataloğunuzu, aynı sistemi içinde fiyatlarınızı yönetirken ve çapraz tanıtım ürünlerini yönetirken, basit bir kullanıcı arayüzünden güncelleyin.

Google Analytics’i ve seçtiğiniz üçüncü taraf envanter ve muhasebe araçlarını uygularız. Ardından, dönüşüm hedeflerini nasıl belirleyeceğinizi ve ziyaretçi davranışından envanter ve gelire kadar her şeyi izlemenizi öğretiriz.

Sosyal MedyaDijital PazarlamaLogo TasarımıWeb Site TasarımıSeo Hizmeti