Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

sosyal medya yonetimi
Sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

İşletmenizin marka bilinirliği, ilişkiler ve web sitesi trafiğini artırmasına yardımcı olur.

İzleyicilerinizi sosyal medyada büyütmek, tavsiye kelimelerini artırmanıza yardımcı olacaktır. Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz, takipçilerinizi ilgili kişilerle artırmanıza yardımcı olacaktır. Takipçilerinizin, tipik müşterilerinizin demografileri, ilgi alanları ve davranışlarıyla eşleşmesini sağlayacağız.
İlişkiler kurmak
Kitlenizle etkileşim kurarak güçlü bir bağlantı oluşturduğunuzda, sizden daha fazla satın alma olasılığı vardır. Sosyal medya gönderileriniz de katılımı (beğenileri, yorumları vb.) Artırmanıza yardımcı olacağız. Sahip olduğunuz daha fazla etkileşim, bağlantınızın kitlenizle daha güçlü olması.


Web Sitesi Trafiğini Arttırma

Web sitenizin trafiğini artırmak, doğrudan satışları ve satışları etkileyecektir. Web sitenize yüksek hacimli trafik çeken sosyal medya reklam kampanyaları geliştirmeye odaklanacağız. Dönüşümleri artırmak için, yeni web sitesi ziyaretçilerinin önünde kalmak için yeniden hedefleme reklamları ekleyebiliriz.

Facebook Pazarlama Hizmetleri

Aylık 2 milyardan fazla aktif kullanıcıyla, istediğiniz kitleye Facebook üzerinden ulaşma garantisi veriliyor. İşinizi büyütmek için önde gelen sosyal medya platformunu kullanın.

Instagram Pazarlama Hizmetleri

Bir fotoğraf çok şey söyler. Yeni ürünleri keşfetmek için insanların% 60’ından fazlasının kullandığı en ilgi çekici sosyal medya platformlarından birini kullanın. Bugün kitlenizi oluşturmaya başlayın.

Twitter Pazarlama Hizmetleri

Marka tanınırlığını Twitter üzerinden artırın. Twitter’da 330 milyondan fazla kullanıcı var ve 18-64 yaş arası her yaştan kullanılıyor. Güvenilir bir platform üzerinden güven ve ilişkiler kurun.

Yol Haritası

Sosyal medya takibi için nasıl bir yol uyguluyoruz?

1
İletişim
Stratejinizi geliştirmek ve uygulamak için özel bir sosyal medya yöneticisi görevlendirilirsiniz. Bu kişi işinizi öğrenecek ve birincil bağlantınız olacak. Sosyal medya yöneticinizle günlük olarak e-posta ile iletişim kurabilir veya her ikimiz için uygun olan bir zamanda bir görüşme zamanlayabilirsiniz.
2
Strateji
Kampanyanızla alacağımız ilk adım, araştırma yapmak ve stratejinizi geliştirmek. Rekabet analizi yapacağız, bir alıcının kişiliğini geliştireceğiz ve etkili bir içerik stratejisi belirleyeceğiz. Ayrıca, kampanyanız için size başarıya giden yol haritasını gösterecek reklam stratejileri ve dönüşüm hunileri geliştireceğiz.
3
Planlama
Geliştirdiğimiz stratejiyi kabul ettikten sonra, çalışmaya başlayacağız. Markanıza özgü sosyal medya içeriği ve reklamları geliştireceğiz. Kalite güvencesi için, bu içerik aylık bir içerik takviminde hazırlanabilir. Bir şey yayılmadan önce gözden geçirme ve onaylama fırsatınız olacak.
4
Pazarlama
Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz günlük yönetim ve büyüme optimizasyonunu içerir. Tüm sosyal medya etkinliklerini (yorumlar, mesajlar ve yorumlar) izliyoruz ve 24 saat içinde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, kanallarınızı büyütmek için organik taktikler (hashtag’ler, takip, yarışmalar vb.) Kullanacağız.
5
Toplantı
Sosyal medya yöneticiniz, gözden geçirmeniz için aylık raporlar hazırlar. Toplantılar açısından, ilerlemeyi görüşmek üzere haftalık, iki haftalık veya aylık toplantılar planlayabiliriz
Web Site
Ne tür sonuçlar elde edeceğim?

Baktığımız anahtar performans göstergeleri takipçiler, katılım ve web sitesi trafiği. Bu metriklerin üçü de uzun vadede satışları etkiliyor. Bu metriklerin aylık arttığını göreceksiniz ve bunun sizin için nasıl çalıştığını görmek için ilerlememizi izleyeceğiz.

Her ay kaç yeni takipçi bekleyebilirim?

Facebook’ta, büyüme reklamlara ve reklam kampanyanızı ne kadar etkili hale getirdiğimize bağlı olacaktır. Twitter, Instagram ve Pinterest’te, müşterilerimiz normal olarak her ay 100-300 takipçinin takipçilerinde organik bir destek görüyor.

Her ay ne kadar site trafiği bekleyebilirim?

Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, sosyal medya kanallarınıza takipçileri ve katılımı geliştirmeye odaklanmaktadır. Yeni web sitenizin trafiği arttıkça organik web sitenizin trafiği de artabilir. Ancak, web sitesi trafiğinde hemen bir artış görmek için ücretli sosyal reklamcılık hizmetimizi kullanmalısınız.

Sonuçlar ne zaman netleşir ?

Sonuçları takipçileri ve katılımı olarak tanımlarsanız, müşterilerimiz normalde 30 gün içinde takipçilerde ve katılımda bir artış fark eder. Sonuçlar her ay artmaya devam etmelidir.
Müşterilerimizin, dönüşümler üzerinde dikkat çekici bir etki görmek için en az 6-12 ay boyunca bu hizmeti denemelerini öneririz. Bunun nedeni, sosyal medya yönetim hizmetimizin ana odak noktasının markanızın takipçilerini, katılımını ve söz dizimini geliştirmektir. Kısa vadede dönüşümleri artırmaya odaklanmak istiyorsanız, ücretli sosyal reklamcılık hizmetlerimizi kullanmayı düşünmelisiniz.

Kiminle görüşeceğim?

Size özel bir sosyal medya yöneticisi atanacaktır. Bu kişi sosyal medya pazarlamacılığında eğitilmiştir ve sektörünüze benzer müşterilerle çalışma deneyimine sahip olması muhtemeldir. Bu kişi ana iletişim noktanız olacak. Ayrıca, her sosyal medya yöneticisi, size gönderilmeden önce tüm çıktıları inceleyen bir Direktöre rapor verir. Bu, kaliteli iş almanızı ve zorlu durumları çözmenizi sağlamaktır.

İşimi nasıl öğreneceksiniz?

Size bir anket göndererek işinizi öğreneceğiz. Tamamlandığında, anketi ve işinizle ilgili başka soruları tartışmak için sizinle bir başlangıç ​​görüşmesi planlayacağız. Başlangıç ​​görüşmesinden sonra, daha fazla araştırma yapacağız ve işinize özel bir strateji geliştireceğiz.

Bize uygun içerikleri nasıl elde edeceksiniz?

Ankette, içerik tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. Sizin için geliştirdiğimiz stratejide, işletmeniz için kullanacağımız içerik yaklaşımını belirleyeceğiz. Bu yaklaşımı onaylarsanız, içerik takviminde içerik geliştirmeye başlarız. Sosyal medya sayfalarınıza yayınlanmadan önce tüm içeriği önceden gözden geçirme fırsatınız olacak.

Size içerik sağlamak zorunda mıyım?

Hayır, bize içerik sağlamanız gerekmez. Ancak, içeriğiniz varsa, onu kullanmaktan mutluluk duyarız.
Sosyal medya yöneticiniz, markanıza uygun benzersiz içerikler geliştirebilir. Stok fotoğraflarına, basit tasarım yazılımlarına ve ilgili haber kaynaklarına erişebiliriz. Bunu kitlenizi tanıtmak için içerik geliştirmek için kullanabiliriz.

Takipçilerimizi nasıl artıracaksınız ?

Hem organik hem de ücretli yaklaşımları kullanarak takipçilerinizi büyütebiliriz. Organik olarak, reklam bütçesine ihtiyaç duymadan birden fazla teknik uygulayabiliriz. Ücretli bir yaklaşım kullanırken, bir reklam bütçesine ihtiyacınız olacak.

Sosyal MedyaDijital PazarlamaLogo TasarımıWeb Site TasarımıSeo Hizmeti