Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri

webtasarim 1

Web Tasarım Hizmetleri

Web site tasarım, pazarlama stratejinizin en önemli bileşenidir. Çevrimiçi aktivitelerinizin merkezi olarak hizmet veriyor. En fazla dönüşümü oluşturmanıza yardımcı olacak web siteleri tasarlıyoruz. Bunu çekici bir tasarım, duyarlı tema ve kullanıcı dostu bir web sitesi sunarak yapıyoruz.
Ziyaretçilerinizin seveceği bir web sitesi deneyimi sunuyoruz.
Tüketicilerin% 94’ü, bir web sitesine güvenmeleri veya reddetmelerinin sebebi web sitesi tasarımıdır. Ziyaretçileriniz size güvenmiyorsa, sizinle iş yapmayacaktır. Güvenilirlik yaratan ve en son tasarım teknolojisini kullanarak işinizin öne çıkmasına yardımcı olan bir web sitesi geliştireceğiz.

Web sitenizi duyarlı hale getirelim.

İnternet etkinliğinin yarısından fazlası mobil cihazlarda. Web siteniz, boyutu ne olursa olsun, herhangi bir cihaza duyarlı ve uyumlu olmalıdır. Web sitenizi cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere tüm cihazlarda duyarlı hale getireceğiz.

Mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

Web sitesi kullanıcılarının web sitenizde gezinmesini kolaylaştırıyoruz. Kullanıcılarınızın istedikleri şeyi almaları çok zorsa, hemen çıkma oranlarınız ve düşük dönüşümleriniz olur. Sitenizin menü yapısını düzenleyerek web sitenizi kullanıcı dostu hale getireceğiz. Bu, ziyaretçilerinizin aradıkları şeyi bulmasını kolaylaştıracaktır.

Yol Haritası

Web site tasarımı için nasıl bir yol uyguluyoruz?

1
Sorular Soracağız
Web sitenizi oluşturmak için Webkonsept web tasarım ekibimizde bir web sitesi tasarımcısıyla çalışacaksınız. Web sitenizin ihtiyaç ve tercihlerini anlamak için size sorular soracağız aldığımız cevaplar neticesinde, web sitenize entegre edilmek istenen özellikleri açıklığa kavuşturabiliriz.
2
Taslak
İstediğiniz tasarımlar için taslaklar oluşturarak beğeninize sunuyoruz.
3
Yayın
İstediğiniz tasarımlar için taslaklar oluşturarak beğeninize sunuyoruz.
4
Bakım
Bazı müşterilerimiz web sitelerini korumak ve düzenlemek için zamanı yok ya da genel bilgiye sahip değiller. Web sitenizin rutin güncellemeleri ve güvenliği konusunda size yardımcı olmak için web sitesi bakım planları sunuyoruz.
Web Site
 • İstediğim veya firmamı yansıtan web sitesini nasıl kuracaksınız?

  Sizlere sorular sorarak ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi değerlendireceğiz. İstediğiniz web sitesinin türünü burada tanımlayabileceksiniz. Ayrıca, beğendiğiniz web sitelerinin örneklerini de sağlayabileceksiniz. İstediğiniz bir web sitesi oluşturmak için bu bilgileri ve kendi yaratıcılığımızı kullanacağız.

 • Web Site Yapımı Ne Kadar Sürer?

  Web sitemizi başlatmak için ihtiyacımız olan her şeye sahip olduğumuzda, bir web sitesi projesinin büyüklüğüne göre zaman değişebilir. Ortalama 30 gün içerisinde hazırlanır.

 • Yaptığınız web sitesini beğenmediysem ne olur?

  Site geliştirildikten sonra, sitenin kaba bir taslağını göndereceğiz. Düzenlemelerin bir listesini derleyebilecek ve bunları sizin için yapacağız. Sunduğumuz ürünlerden memnun olduğunuzdan emin olmak için web sitenizi revizyona alıyoruz.

 • Web siteme bakım yapıyor musunuz?

  Evet, web sitenize bakım yapıyoruz. Bizi “gerektiği gibi” bazında kullanabilir veya “sınırsız” web sitesi bakım planımızı kullanabilirsiniz. Sınırsız web sitesi bakım planlarımız web sitenizde sınırsız değişiklikler, güvenlik, rutin yedekleme ve daha fazlasını içerir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

 • Web siteyi yapmak için nelere ihtiyacınız var?

  Hosting hesabınıza, alan adınıza, logo dosyalarınıza ve web sitenizde olmasını istediğiniz herhangi bir içeriğe erişmemiz gerekir. Bunu aldıktan sonra, web sitenizi beklentilerinize göre tasarlayacağız.

 • Web sitesi barındırma (Hosting) nedir?

  Web sitesi barındırma web sitelerini İnternet üzerinden erişilebilir kılan teknolojidir. Web sitesi barındırma olmadan, kullanıcılar web sitenizi görüntüleyemez.

 • Alan adı (Domain) nedir?

  Alan adı, web sitenizin benzersiz URL adresidir (ör: www.webkonsept.net

 • Logom yoksa tasarlıyor musunuz?

  Logo tasarımı yapıyoruz fakat logo tasarımı web tasarım hizmetinden ayrı olarak değerlendiririz.

 • Web sitem için sizlere görsel vermem gerekiyor mu?

  Görselleriniz varsa bunları web sitenize ekleyebiliriz. Değilse, markanızı yansıtan yüksek çözünürlüklü stok görüntüleri kullanabiliriz.

Sosyal MedyaDijital PazarlamaLogo TasarımıWeb Site TasarımıSeo Hizmeti