Seo

SEO Nedir? “SEO” (Search Engine Optimization), Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Hizmetlerimiz , üç temel alana odaklanarak işinizin büyümesine yardımcı olabilir.

Daha Yüksek Arama Motoru Sıralaması

Şirketimiz hem etik hem de sonuç odaklı bir arama motoru optimizasyon hizmeti tasarladı. Doğru kitle tarafından fark edilmek için doğru anahtar kelimeler için arama motorlarında ilerlemenize yardımcı olacak en yeni araçları, stratejileri ve eğilimleri kullanırız.

Kaliteli Web Sitesi Trafiği

Doğru anahtar kelimeler için daha yüksek arama sıralaması, web sitenizin aldığı trafik miktarı ve trafik kalitesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Milyonlarca tüketici, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri aramak için Google’ı günlük olarak kullanıyor. İşletmeniz için alakalı aramalar yapıldığında, amacımız, aramanın şirketinizin web sitesini içermesidir

Ölçülebilir Sonuçlar

Webkonsept SEO şirketimiz, kampanyanızın başarısı ile ilgili ayrıntılı verileri temiz ve açık bir şekilde ayıran aylık olarak SEO raporları sağlar. Artan arama motoru konumları, trafik, kaynaklar, olası kaynaklar, özel hedefler ve daha fazlası standart bilgilerdir.

4 Aşamalı bir Kanıtlanmış SEO Süreci

Site Analizi

Hedef kitlenizi ve hedeflerinizi öğreniriz. Ardından, sitenin zayıf yönlerini ve güçlü yanlarını keşfetmek için mevcut sitenin içeriğini, eşlemesini, kodunu ve anahtar kelime yoğunluğunu analiz ederiz.

Strateji

Mevcut sitenizi çekmek ve hedef kitlenizin en çok kullandığı anahtar kelimeler için rekabeti aşmaya başlayan bir siteye dönüştürmek için özelleştirilmiş bir plan geliştiriyoruz.

Optimizasyon Yürütme

Sitenizin kodunu, içeriğini, mimarisini, eşlemesini, anahtar kelime kullanımını ve daha fazlasını temizlemeyi içeren site içi ve sayfa üstü optimizasyon stratejilerinin uygulanması.

Süreklilik

Şirketinizin sürekli başarısını sağlamak için

sayfa içi optimizasyon, blog oluşturma, bağlantı kurma,

danışmanlık ve strateji sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Ne tür sonuçlar beklemeliyim ?

Baktığımız anahtar performans göstergeleri, organik web sitesi trafiği ve arama motoru sıralamasıdır. Bunu her ay izler ve size rapor ederiz.

Sonuçları görmek ne kadar sürer?

Arama motorlarının ilk sayfasına ulaşmak 6-12 ay sürebilir. Sektörünüzün ne kadar rekabetçi ve hedeflediğimiz anahtar kelimelere bağlıdır. Amacımız size organik trafik ve sıralamalarınızda aylık artışlar göstermek olacaktır.

Hangi sıklıkla rapor alırım?

Bizden aylık SEO raporları alacaksınız. Ancak, daha sık raporlara ihtiyacınız varsa, lütfen SEO uzmanınıza bildirin ve ihtiyacınız olduğunda size bir rapor gönderebiliriz.

Anahtar kelimeleri nasıl tanımlayacaksınız?

Önce işinizi resmi bir anketle anlayacağız. Buradan, işletmeniz için değerli olacak yüksek trafik anahtar kelimeleri tanımlamak için anahtar kelime araştırması yapacağız. Bunu yapmak için, işletmenizle ilgili anahtar kelimeleri, rekabet düzeyini ve her ay kaç kez arandığımızı gösteren anahtar kelime planlama araçlarını kullanırız. Araştırmamızı tamamladıktan sonra, size bulgularımızı ve önerilerimizi bildireceğiz.

Rekabet analizi nasıl yapacaksınız?

Önce işiniz için hedefleyeceğimiz anahtar kelimeleri belirleyeceğiz. Bu tespit edildikten sonra, Google’ın ilk sayfasında zaten sıralanan rakiplerin web sitelerini analiz edeceğiz. Web sitelerinin yapısını analiz etmek zorunda olduğumuz araçları kullanırız ve web siteniz için benzer bir strateji uygulayabiliriz.

Web sitemde ne değiştirceksiniz? Farklı mı olacak?

Web sitenizdeki kodlama, etiketler ve sıralamak istediğiniz anahtar kelimeleri içerecek sözcükler gibi bazı teknik bilgileri değiştiririz. Ancak, web sitenizin fiziksel tasarımını değiştirmeyiz. Web sitenizde yaptığınız tüm değişiklikler ilk önce sizin tarafınızdan yönetilecektir, böylece web sitenize ne yaptığımızın farkında olursunuz.

İşletmem için blogları nasıl yazacaksınız?

Önce işinizi anlatarak bloglar yazacağız. Bunu yaptıktan sonra bir blog takvimi geliştireceğiz. Bu takvim, hakkında yazacağımız konuları içerecektir. Herhangi bir şey yazmadan ve onaylamadan önce blog konularını onaylayabilirsiniz. Blog takvimi onaylandıktan sonra, blogları yazacağız ve SEO için blogları optimize edeceğiz. Blogları yazmak için, değerli içerik yazmak için konuları araştıracağız. Blogu yayınlamadan önce, standartlarınızı karşıladığından emin olmak için inceleyebilirsiniz.

İşim için geri dönüş nasıl olacak?

Web sitenizin içeriğinde yer almasını sağlamak için bloglar ve yayınlara 1) sosyal medyadan bağlantı kurarak, 2) ilgi çekici bloglar oluşturarak ve 3) sosyal paylaşımları ve maruz kalmayı artırarak geri dönüşler geliştireceğiz.

01.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, erişim için ve müşteriniz üzerinde arzu edilen bir etkiye sahip olmak için güçlü bir potansiyel sunar. Dijital pazarlama ajansı olarak WebKonsept in bu alanda özel bir odak noktası var. Değişen internet pazarlama trendlerinin ve en iyi uygulamaların üstünde kalır ve müşterilerimizin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluruz.

02.

Web Tasarım

Web siteniz, pazarlama stratejinizin en önemli bileşenidir. Çevrimiçi aktivitelerinizin merkezi olarak hizmet veriyor. En fazla dönüşümü oluşturmanıza yardımcı olacak web siteleri tasarlıyoruz. Bunu çekici bir tasarım, duyarlı tema ve kullanıcı dostu bir web sitesi sunarak yapıyoruz.

03.

Seo Optimizasyon

Firmamız hem etik hem de sonuç odaklı bir arama motoru optimizasyon hizmeti tasarladı. Doğru kitle tarafından fark edilmek için doğru anahtar kelimeler için arama motorlarında ilerlemenize yardımcı olacak en yeni araçları, stratejileri ve eğilimleri kullanırız.

04.

Sosyal Medya Yönetimi

Kitlenizle etkileşim kurarak güçlü bir bağlantı oluşturduğunuzda, sizden daha fazla satın alma olasılığı vardır. Sosyal medya gönderileriniz de katılımı (beğenileri, yorumları vb.) Artırmanıza yardımcı olacağız. Sahip olduğunuz daha fazla etkileşim, bağlantınızın kitlenizle daha güçlü olması.

05.

Markalaşma & Logo Tasarım

Dijital pazarlama, erişim için ve müşteriniz üzerinde arzu edilen bir etkiye sahip olmak için güçlü bir potansiyel sunar. Dijital pazarlama ajansı olarak WebKonsept in bu alanda özel bir odak noktası var. Değişen internet pazarlama trendlerinin ve en iyi uygulamaların üstünde kalır ve müşterilerimizin potansiyellerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluruz.

06.

E-Ticaret

Webkonsept, işlevselliği geliştirmek, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve satış sonrası fırsatları değerlendirmek için e-ticaret siteleri tasarlar.

Bunu, gezinmesi kolay, dönüşüm odaklı siteler tasarlayarak yapıyoruz. Güzel görünen e-ticaret siteleri tasarlıyoruz, çünkü ilk izlenim çok önemlidir.

İşletmeniz için En İyi Çözümü Bulun.